STARBUD

Firma Techniczno-Budowlana

Tel. 14 622 00 27
Wita Stwosza 9, Tarnów

O firmie STARBUD

Firma Techniczno - Budowlana STARBUD świadczy usługi w zakresie:

  • budownictwo jednorodzinnego i wielorodzinne oraz sprzedaż lokali mieszkalnych i domów jednorodzinnych,
  • roboty remontowo-budowlane w pełnym zakresie,
  • budownictwo przemysłowe (hale, kontenery produkcyjne),
  • instalacje wod-kan, gazowe, co., elektryczne, telefoniczne, logistyczne; sieci wod-kan, gazowe, linie kablowe, oświetlenie terenu,
  • drogi, chodniki, place,
  • projektowanie,
  • kosztorysowanie,
  • doradztwo techniczne,
  • nadzór budowlany,
  • produkcja stolarki aluminiowej okienno-drzwiowej w oparciu o system "Aliplast".

 

Deweloper - Firma Techniczno Budowlana "STARBUD" Wołek Bogumił – od ponad dwudziestu lat zajmuje się między innymi budową i sprzedażą mieszkań i domów w Tarnowie. Większość z wykonanych inwestycji jest zlokalizowana na Osiedlu "Piaskówka". Powstało tam całe osiedle domów wielorodzinnych w zabudowie szeregowej - mieszkania te cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów.

Firma „STARBUD”, zrealizowała również inwestycję budowy 12 domów jednorodzinnych przy ulicy Ostrogskich w Tarnowie, budowy osiedla domów wielorodzinnych przy ul. Zarzyckiego, czy remontu poddasza kamienicy przy ul. Krakowskiej w Tarnowie (patrz: Nasze realizacje)

Ponadto Firma „STARBUD” realizuje również budownictwo przemysłowe – w ramach współpracy z PGNiG Technologie zrealizowała w latach 2014-2016 inwestycję „Budowa Podziemnego Magazynu Gazu oraz Tłoczni Gazu w Brzeźnicy”. Jesteśmy również wieloletnim partnerem Grupy Azoty S.A. w Tarnowie – Mościcach m.in. podczas trwającej obecnie  inwestycji p.n. „Budowa Wytwórni Poliamidów II”.

W chwili obecnej są realizowane inwestycje budowy budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ulicy Czapskiego, Mrożka oraz Iwaszkiewicza. Uniwersalność tej inwestycji polega na tym, że decydujący się na zakup mieszkania w tych budynkach ma możliwość wyboru wielkości mieszkania. Do mieszkań na parterze przynależy ogródek – miejsce na popołudniowy lub weekendowy wypoczynek, do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe lub garaż. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz dopasowanie rozmieszczenia wewnętrznych pomieszczeń do życzenia Klienta. Mieszkania wyposażone są w kocioł gazowy dwufunkcyjny  – co sprawia że mieszkania są bezczynszowe.

Firma "STARBUD" jest jednym z niewielu deweloperów w Tarnowie oferującym mieszkania w tak atrakcyjnej lokalizacji, bardzo blisko centrum miasta jednocześnie z dala od zgiełku ulicznego, blisko terenów zielonych oraz miejsc rekreacyjnych. Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim do ludzi, którzy cenią sobie spokój oraz mieszkanie w wysokim standardzie w miejscu z dala od miejskiego zgiełku jednocześnie bardzo blisko centrum miasta Tarnowa.

W maju 2017 r Firma uzyskała Certyfikat ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005