rolex loewe 20493 fashion unisex t shirts presents the astounding excellence of the trademark crystallization.merchants tirelessly dedicated to the creation of nr rolex datejust mens 116200pfaj 36mm pink floral dial for sale in usa.
Nowe mieszkania na sprzedaż Tarnów STARBUD
STARBUD

Firma Techniczno-Budowlana

Tel. 14 622 00 27
Wita Stwosza 9, Tarnów

Mieszkania na sprzedaż w Tarnowie

Filtruj: Domy na sprzedaż Mieszkania na sprzedaż

Czapskiego 2 - etap I

Etap I - 4 segmenty

Oferty sprzedaży

czytaj więcej

Blok mieszkalny z garażami przy ul. Lippóczy'ego Nr 21A

Zakończenie inwestycji

Oferty sprzedaży

czytaj więcej

Budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej przy ul. Lippóczy'ego Nr 23A-23E

Zakończenie inwestycji.

Oferty sprzedaży

czytaj więcej

Firma Techniczno Budowlana „STARBUD” inż. Bogumił Wołek – oferuje sprzedaż mieszkań w Tarnowie. Nasza firma od ponad dwudziestu lat zajmuje się między innymi budową i sprzedażą mieszkań i domów w Tarnowie i okolicach. Większość z wykonanych inwestycji jest zlokalizowana na Osiedlu „Piaskówka” w Tarnowie przy ulicach Czapskiego, Iwaszkiewicza, Lippóczy'ego, ale nie tylko, jak chociażby budynek wielorodzinny przy ulicy Zarzyckiego.

W chwili obecnej jest realizowana Inwestycja budowy budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ulicy Czapskiego 3. Nowe mieszkania w Tarnowie będą oddane do użytkowania do 31 stycznia przyszłego roku w pierwszych trzech segmentach, a do końca lipca przyszłego roku w pozostałych trzech segmentach. W każdym segmencie będzie od dwóch do czterech mieszkań w zależności od potrzeb klienta. Uniwersalność tej Inwestycji polega na tym, że decydujący się na zakup mieszkania w tych budynkach mają możliwość wyboru wielkości mieszkania. Do mieszkań na parterze przynależy ogródek – miejsce na popołudniowy lub weekendowy wypoczynek, do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Firma "STARBUD" jest jedynym deweloperem oferującym na sprzedaż mieszkania w Tarnowie w tak atrakcyjnej lokalizacji, bardzo blisko centrum miasta jednocześnie z dala od zgiełku ulicznego, blisko terenów zielonych oraz miejsc rekreacyjnych.

Deweloper jest jedną z niewielu firm zajmującą się sprzedażą mieszkań w stanie deweloperskim, ale jedyną, która jednocześnie zajmuje się ich budową, co gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz dopasowanie rozmieszczenia wewnętrznych pomieszczeń do życzenia klienta. Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim do ludzi, którzy preferują nowe budownictwo mieszkaniowe w Tarnowie oraz cenią sobie mieszkanie w wysokim standardzie w miejscu z dala od miejskiego zgiełku jednocześnie bardzo blisko centrum miasta Tarnowa. Oferowane mieszkania są wyposażone między innymi w kocioł gazowy dwufunkcyjny do ogrzewania pomieszczeń oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej, co sprawia, że mieszkania są bezczynszowe.